0532 592 30 86

İnegöl Evden Eve Nakliyat

       İNEGÖL ASANSÖRLÜ EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Öncelikle güzel İnegölümüze güzel hizmet için gayret ediyoruz. Sorunsuz, huzurlu, memnun olacağınız taşınma bizim için herşeyden önemlidir. Ücretsiz expertiz isteyiniz. Ev eşyanızı açık kamyon veya sağlıksız nakliye araçları ile taşıttırmayınız. Ekibimizde bulunan tesisatçı beyaz eşyalarınızı sökerek marangozda gardrop ve eklemli masa v.b. sökerek taşınmasını gittiği yerde tekrar kurulmasını sağlar. 

İnegöl Evden Eve Nakliyat olarak Eşyalarınız sigortalı olarak istenilen saat ve günde taşınır.
Taşınma sırasında kaliteli ambalaj malzemeleri kullanılacaktır. Genelde eşyalar için patpatlı naylon. Kırılacak eşyalar için kraft kağıt kullanılır. 

Elbiseleriniz elbise taşıma dolabı ile ütüsü dahi bozulmadan taşınır. 

İnegöl Evden Eve Nakliyat'a ulaşmak için 

Sıkça Sorulan Sorular İnegöl
 


İnegöl Evden Eve Nakliyat konusunda bizler bu bölümde bizlere en çok sorulan soruları vede cevaplarını sizlerle paylaşarak nakliyat ile ilgili birtakım ön bilgi edinmeyi sağlamaktayız. 

1-Nakliyat Sigortası Yapılması zorunlumudur? Nakliyat sigortalarının yaptırılması için yasal bir zorunluluk yoktur. Şehir içi eşya veya malzeme nakliyesi esnasında degerli mazeme veya eşyalar haricinde sigorta yapılması olayı pek görülmemektedir(antika, veya elektronik cihazlar gb.).Fakat şehirler arası nakliyatda nakliyat sigortası yapılmalıdır. 


2-Evden eve nakliyat firmaları arasında büyük fiyat farkları var ?bu normal mi ?Nedenleri nelerdir ? 

Her sektörde olduğu gibi evden eve nakliyat şirketleri arasında da büyük fiyat farklılıkları olabiliyor ama kesinlikle ucuz firmaları tercih etmeyiniz. Çünkü masrafların altında fiyat veriyorlar ve taşıma günü ikinci kez sizinle pazarlık yaparak anlaşmanın dışında ekstra bir fark alıyorlar. Kdv’si var, katınız yüksek, araba yanaşmadı, eşyanız çok… vs gibi mazeret uyduruyorlar. Diğer bir faktörde vasıfsız eleman çalıştırmaktadırlar. 

3-Neden bu kadar fiyat değişikliği var? 

Örn: İnegöl daki nakliyat firma ankaradaki nakliyat firmalarından daha ucuz küçük şehirlerde ki firmalarda ’daki firmalardan daha ucuz olabiliyor. Bir de şuna dikkat edilmelidir ki her pahalı taşıyan nakliyat şirketi kaliteli evden eve nakliyat firması olduğu anlamına gelmez. Önemli olan taşıyıcı şirketin hangi standartlarda taşıma yaptığıdır. Genellikle her firma kaliteli olduğunu iddia eder. Unutmayalım ki her şey ayrıntılarda gizlidir Birde firmanın yaptıgı ambalajlama malzemeleri çok önemlidir. 

4-İnegöl Evden eve nakliyat kaç kişiyle yapılan bir iştir? 

Evden Eve nakliyat İnegöl araç kapasitesine göre 4,5,veya 6 kişi ile yapılır.. 

5-Evden eve İnegöl nakliyat firmasıyla anlaştım peki ben bişey topluyacakmıyım.

Evden Eve nakliyat İnegöl firmasıyla anlaşma koşullarınıza bağlıdır.Ekonomik çalkantılar içerisinde olan ülkemizde maddiyatını düşünen müşterimizin istediği tarzda da taşıma yapabiliyoruz.Fakat tam teşekkürlü anlaştıysanız sadece özel eşyalarınızı toplamanız iyi olur. 

6-Profosyenel taşınma için nakliyat firmasına nasıl yardımcı olabilirim? 

a-)İnegöl Nakliyat firması gelmeden önce nakliyat kamyonu için park alanı bulmaktır bu şekilde sabah erken gelen kamyona yer aramakla zaman kaybetmezsiniz. 

b-)Yeni evin anahtarlarını eşyaların içinde gitmemesi için taşımadan önce ayırtmalısınız. Ufak tefek eşyaları kendiniz toparlarsanız zaman kazanırsınız. 

7-Yağmurlu yada karlı havalarda taşınmamızda sorun var mıdır? Bu havalarda nasıl hareket etmeliyiz? 

Yağmurlu havalarda kaliteli bir İnegöl evden eve firması ile taşınıyorsanız sorun olmaz. Yağmur yağarken ambalaj ve demonte yaparlar. Yağmur dindiğinde ise eşya taşırlar. Koltuk, kanepe, yatak gibi eşyalar naylon poşetlerle komple ambalajlanır. Yada burada yazdıklarımızı taşıyıcı firmadan talep ediniz. Karlı ve buzlu havalarda kapınızın önünü tuzlayınız. Bir paket tuz işinizi görecektir. Aksi takdirde işçilerin ayakları kayabilir. Ayrıca sırtında birde yük olduğu hesaba katılmalıdır. Mutlaka karlı günlerde İnegöl nakliyeci firmasına yardımcı olmalısınız ve kapı önünü tuzlamalısınız. 

8- Evimin nakliyesi ne kadar zamanda biter? 

(İnegöl Şehir içi nakliye işlemlerinde standart 2+1 ve 3+1 daireler için nakliye işolemi bir günde tam olarak bitmektedir. Fakat daha uzun mesafeli yerlerde, şehir değişikliklerinde ve villa gibi büyük mekallerin taşınmasında bu işlem mesafe ve eşya durumuna göre uzamaktadır.) 

9-Nakliyat İnegöl için önceden rezervasyon yaptırmalımıyım? 

Kesinlikle evet. Taşınmadan en az 24 saat önce arayıp nakliyat kosulları hakkında pazarlıgınızı yaparak taşınma gününe rezervasyon yaptırmalısınız. 

10-İnegöl Nakliyat sırasında ambalajlama malzemeleriniz nelerdir? 

Evden Eve Nakliyat İnegöl,esnasında bizler battaniye, fıçı, strec , bantlama, kolileme gibi nakliyat ambalajlaması yapmaktayız.Ambalajlama şeklini iletişim esnasında mutlaka gündeme getiriniz.